O nás

Záleží nám na vývoji vašich dětí. Vítejte na stránkách Matka a Dcera vytvořených pro podporu mladé generace a její rodiče pro společný vývoj a pochopení se navzájem.


Matka a Dcera

Jsme dcera s matkou a obě nás zajímá osobní rozvoj. Každá v něm máme svou cestu a zároveň se doplňujeme a tak nás napadlo, že mezigenerační komunikace, spolupráce a vzájemné pochopení je něco, co s vámi můžeme sdílet. 

NAŠÍ SILOU JSOU OTEVŘENÉ INTIMNÍ VZTAHY. 

Nejprve jsme vytvořily stejnojmenný kurz a nápad se postupně rozšířil v projekt konzistentní podpory. Těšíme se na společné akce a nápady:)

Káťa a Baruš

Baruš

Jmenuji se Bára Stibralová a před nějakou dobou jsem našla svůj způsob cesty k sebepoznání. Před pár lety jsem ucítila, že potřebuji změnu. Vydala jsem se tedy na cestu sebepoznání, která byla, je a bude naplněná zajímavými zkušenostmi, díky kterým rostu jako člověk. Tato práce mě začala naplňovat. Slyšela jsem volání, že tímto směrem jdu správně a že bych mohla pomáhat i druhým při cestě k sebepoznání. Tuto informaci jsem nějakou dobu odsouvala, protože jsem byla nervózní udělat takto velký krok. Měla jsem strach z neznáma. Postupem času se ale tento pocit zesiloval a už pro mě nebylo možné ho ignorovat. Stále jsem nervózní, ale už je to vedlejší pocit. Pochopila jsem, že můj životní záměr je silnější než můj strach. Moje životní zkušenosti a schopnosti tak chci sdílet a postupně rozvíjet i s druhými. Cesta za sebepoznáním nemá konce, protože se neustále rozvíjíme. Na střední škole jsme tomu dokonce říkali: ,,změna je trvalý stav'', a tak to je. :D

Já jsem připravena touto cestou procházet s lehkostí. Jsi i ty? 

Káťa

Jmenuji se Kateřina Ondruchová. Mám za sebou mnoholetou transformaci a integraci vlastní osobnosti, při níž jsem rozvinula vědomí sebe, změnila způsob uvažování a zvědomila si své kvality, díky nimž Vás můžu provázet zase na vaší cestě sebepoznání a transformace. 

Velice blízká mi (pro její jednoduchost a celistvost) je andská kosmovize a učení o základních principech propojenosti s veškerou živoucí energií a s přírodou pomocí jednoduchých technik práce s energií a s elementy, které Vám také moc ráda předám.

Pro práci s toxickými emocemi a limitujícími přesvědčeními využívám techniky Thetahealing. Zjednodušeně pracuji se základními principy. Omezujícími limity přesvědčení mysli (neomezeným vědomím a kreativitou) a limity těla (omezením udržujícím život v rovnováze). 

Součástí mé práce jsou i dýchací cvičení pro hluboké vědomé propojení s tělem. 

Naučím vás pracovat s vlastním energetickým systémem, kreativitou a poznávat vaši realitu skrze základní principy přirozenosti a mentálněemocionální strukturu, která se vám odráží ve vztazích k sobě i okolí. Tak, abyste si v každodenním životě dokázali pomoct sami. Tj. vnímat realitu celistvě.

Pomáhám otevírat mysl novým nepoznaným, ale proveditelným možnostem za ustrnulými naučenými koncepty uvažování a uvolňovat tak váš skutečný potenciál lásky srdce a víry ve váš život. :)

Certifikace