Milé maminky

04.07.2023

Teprve začaly prázdniny, ale pracujeme na projektu neúnavně, abychom zjistily, co všechno přináší a dokázaly vám to zprostředkovat, co nejlepším způsobem a tak bych s vámi ráda sdílela novinky😊

Jsme matka s dcerou a naše podpora slouží nejen pro mladou generaci, ale i Vám a jsme především dvě dospělé ženy. A od ženy a její schopnosti pracovat se svou životní silou, energetickým polem, s pocity a emocionální strukturou, shrnutě vnímáním, se vše odvíjí i v okolí, protože žena a její energetický mechanismus je úzce propojen se Zemí. Proto se jí také říká matka.

Jsem studentem andské kosmovize a v Andách se Zemi říká Pachamama.

Vrátila jsem se před pár dny z posvátné poutě Hatun Karpay z Toskánska po kořenech etruské civilizace, která v úzkém propojení a porozumění Zemi a přírodě fungovala a dostala jsem od ní hlubokou léčbu, uvědomění, přenastavení a poučení (více v přiloženém odkaze dalšího postu).

Jde o to, že se naše západní civilizace díky historii od přírody odklonila a o vědomém vztahu s ní se neučí, tedy ne tak, jako cokoliv jiného a pak se lidé v tom, co se jim děje ztrácí a neví čeho a jak se chytit a prožívají různá dramata, kterým nerozumí. Naštěstí existují přírodní národy, které toto učení dokázaly zachovat.

Je léto a prázdiny a sami můžete pozorovat své děti, které se vám vrátí z tábora, kde se myjí v řece, vaří na ohni a celý den jsou venku nebo tráví čas v přírodě na chalupě, u moře apod., jak jim to prospívá, zklidní se a vyzdraví.

V současnosti existuje nebo vyvstává napovrch mnoho skvělých způsobů, jak napomáhat tvorbě své reality a zkvalitňovat život a učení přírody je jedním z nich.

S mou dcerou jsme vypozorovaly jakým způsobem pracují naše energetická a mentálně emocionální pole zvlášť i dohromady, protože nám bylo jasné, že ve chvíli, kdy mezi námi dochází ke střetu, vylézá něco z podvědomí a týká se to obou a začaly přicházet na to, jak se naše úhly pohledu potkávají a jak společný jmenovatel vypovídá o něčem jiném, dalším, dotýká se přírodních zákonitostí, jak s tím pracovat i když se k nám přidá moje druhá dcera a že tím samým způsobem jsme schopné pomoct i dalším lidem ve skupině v lehkosti a může to být i zábava a legrace. Tedy tak se nám to osvědčilo.

Cesta po Toskánsku mi přinesla další zkušenosti.

Všichni máme v podvědomí uloženo mnoho zasunutých informací a dramat z historie našich předků i nás samotných. Mnoho rovin. Jsou to věci, o kterých nevíme nebo s nimi nechceme nic mít a ve chvíli, kdy chtějí být viděny, ukážou se nám jako projekce v někom dalším.

Nemusí k tomu docházet pouze ve slovní potyčce. Děje se to skrze naše energetické mentálněemocionální pole. Proto je fajn umět s ním pracovat. Zejména pro ženu. Co se v ní odehrává, jaký má zámer, jak si drží svůj prostor a jak se dotýká prostoru lidí kolem sebe.

Zároveň ne každý je ochotný s vámi něco takového absolvovat a komunikovat.

A jak s tím pracovat se všechno dá ve skupině vyzkoušet a naučit. Podvědomé nepřijaté emoce bez posuzování, co je čí, uvolnit a má to velmi harmonizující efekt.

Nejde o dokonalost, ale láska je v podstatě přijetí a každý má rád svůj prostor, pohyb a nápady a zároveň příjemnou přítomnost druhých lidí a ne vše je potřeba hned řešit separací. Zejména ne v rodině v jednom domě.

A tak jsme se tuto práci i další s přírodou rozhodly do projektu zařadit a moc se těšíme, až s vámi budeme moct sdílet.:)

Katka