Boj o pravdu

04.11.2022

Moray - stavba v Andách zasvěcená úrovním vědomí v úrovních metafyzické a fyzické reality, různé perspektivy a možnosti nahlédnout, prožít a zvědomit si příčiny a následky toho, co tvoříme a jak (co cítíme, jak uvažujeme, reagujeme, jednáme, co si vybíráme apod.) Multidimenzionální celek jednotlivce i společnosti, roviny, které nelineárním způsobem mezi sebou komunikují, interagují, doplňují se a vyvažují. Nevyvrací se navzájem.

Pro mě byla možnost poznat toto místo a prožít jeho odkaz skrze energetiku ukotvenou ve fyzické podobě stěžejní pro budoucí vývoj.

Umožnilo mi to později zažít stavy vědomí a uvědomění tohoto propojení a zahlédnout svůj celek a poznání, že v mém životě nebylo špatně vůbec nic, mělo to svůj význam a jaký. A zároveň, že v tom celku mají v daný okamžik pravdu všichni. (Složil se mi celý obraz. Několikrát. Občas potřebuju tento náhled.)

Díky tomu jsem vzápětí mohla vyléčit zranění ze svého přesvědčení odpojení od celku na jiných úrovních vědomí, kde jsem uvízla. Bez toho poznání by mě k tomu nikdo ani omylem nedonutil.
Zranění, které způsobovalo určitou disfunkcionalitu mě jako celku a vůči celku, ale zároveň umožňovalo rozvinout vnímání a rozšířit vědomí. Tak vývoj funguje.

Souboj o pravdu, tj. omezenou perspektivu vnímání reality v nekonečných možnostech vesmíru, stejně jako souboj o energii, které je nekonečně mnoho, je také jen úroveň vědomí, pro kterou je ale opodstatněný.

Zároveň je to boj o pravdu, který na sebe momentálně upozorňuje nejvíc. Jestliže je vše propojené, tak taky záleží na tom, co mezi jednotlivými částmi vládne za vztahy.
Pravda je jen mnohem širší než si dovedeme z běžného fungování představit. Ale lze k ní mít jiný vztah a rozšířit limity vnímání a tak od ní získat právě tu informaci, kterou zrovna potřebujeme. Pohybuje se na všech scénách i za nimi.

Jde o to zůstat v kontaktu a vnímat celou svojí realitu. Vnitřní a vnější prostředí, které spolu taky jen interagují.

Užívat si to, tvořit a hrát si.

A nebo bojovat. Co si kdo vybere:)

Katka

EDIT: jakože jednou mi otevře oči člověk s úplně nejvyšší úrovní vědomí, co jsem se potkala, ale třeba minulý týden mi skvělé poznání pro jinou rovinu dala naše úžasná svérázná kuchařka, jindy i to jak se chová pes a v základě celá příroda, rostliny a živly, zdroj je jen jeden a pak už záleží jen na úhlu pohledu.